Ақнур Қарабай

Деректер талдау сарапшы

Қызығушылығы:

• Құрылымдық инженерия
  • зияткерлік Флексоэлектрлік материалдар және олардың құрылымдық / азаматтық құрылысқа интеграциясы
  • зияткерлік жүйелер
  • BIM және конструкцияны жобалау процесінде автоматтандыру

Ақнур 2018 жылы Назарбаев Университетін «Инженерлік құрылыс бакалавры» мамандығы бойынша бітірді. Оқу барысында ол энергия сақтау қорын дамытудың ғылыми жобасында жұмыс істейді. 2018 жылы Глазго университетінде магистратураны құрылымдық инженериядан бастады. Қазіргі уақытта ISSAI-де ақылды жүйелер жобасы бойынша жұмыс істейді.

Оның алдыңғы өндірістік тәжірибесі BI Group-та 2018 жылдың сәуір-қыркүйек айларында Халықаралық магистратура бағдарламасында және 2016 жылғы маусым-тамыз айларында Highvill Қазақстанда жұмыс жасауды қамтиды.

Оның ғылыми-зерттеу тәжірибесі «Азаматтық және экологиялық инженерия», «Геотехникалық центрифуга» зертханасында ғылыми тағылымдамадан тұрады. (2017 ж. Маусымы – тамызы) Кореяның ғылым мен технологияның дамыған институтында (KAIST); Доцент Дихуан Чжанның зерттеуімен «Темірбетон негіздерін қолдана отырып, жаңартылатын энергияны сақтау жүйесін құру» атты ғылыми жоба тақырыбы бойынша Назарбаев Университетінің Құрылыс кафедрасының ғылыми қызметкері. (2017 жылғы ақпан – 2018 жылғы маусым).