12 қаңтар 2022 ж.

14-ші IEEE/SICE халықаралық жүйелер интеграция симпозиумы (SII 2022)

ISSAI 2022 жылғы 9-12 қаңтар аралығында онлайн режимінде өткен 14-ші IEEE/SICE халықаралық жүйелер интеграция симпозиумына (SII 2022) қатысты.

Симпозиумда ISSAI деректер талдау бойынша маманы Аскат Күздеуов келесі ғылыми мақала бойынша екі баяндама ұсынды:

1. SF-TL54: Көрнекі жұптары бар бетке жылу бағдарларының деректер жиынтығы. Асқат Куздеуов, Дарина Койшигарина, Дана Әубәкірова, Сәния Абушакимова және Хусейн Атакан Варол.
  2. Смартфон мен Wi-Fi инерциялық датчиктерін пайдалана отырып, үй-жайлардың ішінде толассыз жүйелі оқшаулау. Мухамет Нұрпейісов, Асқар Күздеуов, Аслан Асылханов, Ерболат Хасанов және Хусейн Атакан Варолдан.

IEEE / SICE SII симпозиумы – жүйелер интеграцияның қазіргі және болашақ перспективаларын ұсынатын симпозиумдардың жетекші сериясы. Симпозиумда салалық сарапшылар, зерттеушілер мен ғалымдар озық технологиялар, серпінді және инновациялық шешімдер мен қосымшаларға қатысты идеялар мен тәжірибелермен бөліседі.

Жүйелер интеграция – бұл негізгі технологиялардың бірі, сондықтан аппараттық және бағдарламалық жасақтама интеграциясы жаңа ғасырдағы өнеркәсіп немесе әлеуметтік жүйелер мәселелерін шешуде өте маңызды. Симпозиум жүйелер интеграцияның жаңа зерттеулері мен өнеркәсіптік қолданылуына арналды, оның барысында бүкіл әлемнің сарапшылары жүйелік интеграцияның тиімділігін арттырудың тәсілдері мен әдістерін талқылады.

Симпозиумның негізгі баяндамашылары Тохоку университетінің робототехника кафедрасының профессоры Ясухиса Хирата, Жапония, Сендай және Тампере университетінің робототехника профессоры Минна Ланц, Финляндия болды.

« of 2 »