1 тамыз 2022 ж.

ISSAI жобасы Медициналық және қоғамдық денсаулық сақтау, білім беру және тамақтану саласындағы зерттеулер бойынша 8-ші халықаралық саммиттің ғылыми бейнепостерлер байқауында бірінші сыйлыққа ие болды

ISSAI жобасы медицина және қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы білім беру және тамақтану саласындағы 8-ші халықаралық саммиттің ғылыми видео-шоу байқауында бірінші орынға ие болды. “Диеталық араласулар үшін жасанды зердені қолдану: Шығыс және Орталық Азияның келешегі” жобасы ISSAI мен Назарбаев Университеті Медициналық мектебінің (NU SOM) бірлескен ғылыми жұмысы болып табылады, оның авторлары Ақнұр Қарабай, Гусейн Атакан Варол және Йен Мэй Чан. Плакатты ISSAI деректерді өңдеу маманы Акнур Карабай ұсынды.

NNEdPro тамақтану және денсаулық мәселелері жөніндегі халықаралық саммиті жыл сайынғы жетекші ғылыми кеңес болып табылады. Биылғы саммиттің тақырыбы – Цифрлық технологиялар арқылы жаһандық тамақтану мүмкіндіктерін кеңейту. Әлемнің түкпір-түкпірінен келген кәсіпқойлар, оқытушылар, студенттер мен зерттеушілер азық-түлік, тамақтану және денсаулық сақтау саласындағы өзекті мәселелерді талқылауға, күрделі мәселелерді шешудің инновациялық ұсыныстарын зерттеуге жиналады.

Биыл іс-шара толығымен виртуалды түрде өткізілді.  Саммит барысында қатысушылар пленарлық отырыстарға, интерактивті панельдік пікірталастарға және абстрактілі тұсаукесерлерге қатысты.