Ұлжан Биссаринова

• Машиналық оқыту
  • Оқиғаға негізделген камералар
  • Компьютерлік көру

Ұлжан Биссаринова 2015 жылы Назарбаев Университетінде компьютерлік ғылым бойынша бакалавр дәрежесін және 2017 жылы Лондон университеттік колледжінде компьютерлік ғылым мамандығы бойынша бизнес-аналитика магистр дәрежесін алды. Оның электронды коммерция сияқты әртүрлі секторлардағы өнеркәсіпте 5 жылдық жұмыс тәжірибесі бар. қаржылық қызметтер және білім беру. Бұған дейін ол Oracle PL/SQL әзірлеушісі (Халық банкі), Data Scientist Intern (Sainsbury’s), Business Intelligence Analyst (ҚазМұнайГаз-Құмкөл), iOS Developer (Umag.kz) және Университет оқытушысы (SDU) қызметтерін атқарған.

Ұлжан қазір Ақылды жүйелер мен жасанды интеллект институтында деректер талдау сарапшы болып жұмыс істейді.

Оның ғылыми қызығушылықтарына машиналық оқыту, оқиғаға негізделген камералар және компьютерлік көру кіреді.