ISSAI YouTube арнасында 100 бейнеролик жарияланды

Біздің институт мерейтойлық 100-ші бейнероликтің YouTube-арнамызғажарияланғаны туралы хабарлауға қуанышты.

Біз YouTube бейнероликтерді 2020 жылдың көктемінен бастап жариялай бастадық. Біздің бейнелеріміз Машиналық оқыту негіздері, Компьютерлік ғалымдар негіздері және электр тізбектері туралы бейнероликтерден тұрады. Сонымен қатар, біз ғалымдарымыз жүргізген әртүрлі ғылыми зерттеулер туралы бейнелерді жариялаймыз.

Бейнероликтер ағылшын және қазақ тілдерінде қолжетімді. Біздің YouTube арнамыздың басты мақсаттарының бірі – барлығына жасанды интеллектке (ЖИ) қатысты тақырыптар бойынша тегін, оңай, қол жетімді және түсінікті білім беру бейнелерін ұсыну. Сонымен қатар, біздің Институт мүмкіндігінше көп қазақстандықтарды ЖИ тақырыптарын оқытуға өз үлесін қосқысы келді және осылайша Қазақстан Республикасының Ұлттық цифрландыру Стратегиясына өз үлесін қосқысы келді.

Қазіргі уақытқа дейін біз 230 жазылушыларға, 9000-нан астам жалпы көрініске және 280 сағаттан астам көру уақытына жеттік.

Біз сіздермен арнамызда тегін оқыту бейнелерін бөлісуді жалғастырамыз.