15th September 2021

ISSAI деректері бойынша маман Дәулет Баймұқашев аспирантураға Финляндияға кетеді.

2021 жылдың 17 қыркүйегінде ISSAI негізін қалаушы ғалым Дәулет Баймұқашевтің соңғы жұмыс күні болды. Бакалавр және магистр дәрежесін алған Назарбаев Университетінің Робототехника факультетінің түлегі Дәулет соңғы екі жыл ішінде ISSAI-дің негізгі мүшесі болды. Ол ICRA, IROS, TMECH және RAL сияқты жетекші сайттарда 10-нан астам мақалалар жариялап, терең оқыту, ақылды тактильді сенсорлар мен эпидемиялық тренажерлер негізінде жоғары тиімді басқару зерттеулерін жүргізді.

Дәулет автономды жүргізу саласында философия докторы дәрежесін алу үшін Финляндияның Аалто университетіне түседі. Біз оның зерттеулері мен зерттеулерінде сәтті болатынына сенімдіміз. Біз Дәулетке сәттілік және болашақ мансабында табыс тілейміз.