6 Желтоқсан 2021

ISSAI зерттеушілері денсаулық туралы ғылым саласындағы жасанды интеллект бойынша AUA-Малай университетінің шетелдік зерттеу бағдарламасына қатысты

Малай университетінің инженерлік факультетінің мүшелері 2021 жылдың 1-3 желтоқсан аралығында AUA-Малай университетінің Жасанды интеллект (AI) медициналық ғылымдар саласындағы халықаралық оқу бағдарлама вебинарын ұйымдастырды.

AUA-Малай университетінің Жасанды интеллект (AI) медициналық ғылымдар саласындағы халықаралық оқу бағдарламасы ол денсаулық сақтау саласындағы жасанды интеллект сарапшылары бүкіл әлемдегі зерттеушілермен және студенттермен өз білімдерімен, тәжірибелерімен және зерттеу нәтижелерімен бөлісетін алаң. ISSAI зерттеушілері Жанат Махатаева мен Төлеген Ахметов іс-шараға тыңдаушылар ретінде қатысып, ЖИ басқаратын медициналық қосымшалар; Денсаулық сақтау ғылымында машиналық оқыту әдістерін қолдану; Биомедициналық кескіндерді өңдеу саласындағы соңғы жетістіктер; Денсаулық сақтау аналитикасындағы есептеу интеллектісі және т. б. тақырыптары бойынша сессияларға қатысты.

3 күндік бағдарламаға Малайя университетінің, Сингапурдың Нги Энн университетінің, Қытайдың Чаншу технологиялық институтының Компьютерлік ғылымдар және инженерия колледжінің, Нигерияның Минна Федералды технологиялық университетінің ЖИ сарапшылары қатысты.

« of 6 »