1 ақпан 2024 ж.

Профессор Атакан Варол және Сингапур технологиялар институтының (SIT) профессоры Якуб Ибрагим Digital Almaty 2024 форумында Қазақстандағы жасанды интеллект даму перспективаларын талқылады

Сингапур технологиялар институтының (SIT) профессоры, Сингапурдың киберқауіпсіздік жөніндегі бұрынғы министрі Якуб Ибрагим 1-3 ақпан аралығында Алматыда өткен Digital Almaty 2024 форумына қатысты.

2002 жылдан 2018 жылға дейін профессор Ибрагим бірнеше министрлік қызметтерді атқарды, мұсылман істеріне, қоғамның, жастар мен спорттың дамуына, қоршаған орта мен су ресурстарын қорғауға, байланыс пен ақпаратқа және Сингапурдың киберқауіпсіздігіне айтарлықтай үлес қосты.

1 ақпанда Ақылды жүйелер және жасанды интеллект институтының (ISSAI) негізін қалаушы профессор Атакан Варол профессор Якуб Ибрагиммен жеке кездесу құрметіне ие болды. Кездесу барысында профессор Варол профессор Ибрагимге институттың кейбір ғылыми жобаларын ұсынды. Сингапурдағы бай тәжірибесіне сүйене отырып, Ибрагим мырза жасанды интеллект пен деректер ғылымына ерекше назар аудара отырып, қазақстандағы зерттеулерді, ғылым мен инновацияларды дамыту туралы өз пікірімен бөлісті. Жемісті әңгімеден кейін профессор Варол профессор Ибрагимді Астанадағы ISSAI зертханаларына баруға шақырды.

« of 3 »