1 February 2020

НУ делегациясы Алматыдағы цифрлық форумға қатысты

Ақылды жүйелер және жасанды интеллект институтының (АЖЖИИ) директоры, профессор Атакан Варол Назарбаев Университетінің (НУ) провосты Илесанми Адесида және профессор Майкл Льюиспен бірге 2020 жылы 31 қаңтарда Алматыда өткен «Ғаламдық экономикалық форумның цифрлық болашағы» форумына қатысты. 30 қаңтарда делегация Алматы қаласының әкімдігінде Қазақстан Республикасының Цифрлық даму министрі Асқар Жұмағалиевтің төрағалық етуімен Халықаралық консультативтік кеңестің отырысына қатысты. НУ делегациясы жасанды интеллект (ЖИ) саласындағы соңғы техникалық жетістіктер мен болашақ жоспарлар туралы Консультативтік кеңеске хабарлады.

Келесі күні НУ тобы Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Асқар Маминнің қатысуымен өткен Сандық форумның жалпы отырысына қатысты. Өз сөзінде Премьер-Министр мырза Ақылды жүйелер және жасанды интеллект институтының (ISSAI) ашылуын АИ саласындағы Қазақстанның басты жетістіктерінің бірі деп атады.

НУ делегациясы Дүниежүзілік банктің цифрлық тәжірибелер тобымен, сондай-ақ, сандық инфрақұрылымдағы ұлттық бастамалар және Smart Cities бастамасы сияқты жоба компоненттері туралы жүргізіліп жатқан пікірталастар аясында кездесті.

« of 3 »