18th September 2021

ISSAI Цифрлық дәуірдегі технологиялық қауіпсіздік және активтердің тұтастығын басқару жөніндегі виртуалды симпозиумға қатысты

2021 жылдың 16 және 17 қыркүйегінде ISSAI Тобы сандық дәуірдегі технологиялық қауіпсіздік және активтердің тұтастығын басқару жөніндегі виртуалды симпозиумға қатысты. Бұл симпозиумды TU Delft қауіпсіздік және қауіпсіздік институты және Цинхуа университетінің Химиялық инженерия кафедрасы ұйымдастырды.

Бұл симпозиумның мақсаты-зерттеушілер мен практиктерді біліммен алмасу, сондай-ақ сандық дәуірдегі процестердің қауіпсіздігі мен активтердің тұтастығын басқаруға қатысты бірлескен зерттеулердің жаңа мүмкіндіктерін анықтау және құру үшін біріктіру. Негізгі мақсат-сандық дәуірдегі қауіпсіздік, қорғаныс және тұтастықты басқару саласындағы мүмкіндіктер мен проблемаларға назар аудару.

ISSAI қызметкерлері мен ISSAI ғылыми-зерттеу студенттері әртүрлі пленарлық отырыстарға белсенді қатысып, қызықты сұрақтар қойып, модераторлардың үлкен деректер, арматуралық оқыту, Машиналық оқыту және жасанды интеллект мәселелері бойынша пікірлерін білдірді.Бұл симпозиумның негізгі баяндамашылары профессор Фейсал Хан (Ньюфаундленд мемориалды университетінің профессоры және технологиялық жобалау бөлімінің басшысы), профессор Генсерик Ренье (Дельфт технологиялық университеті, еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі ғылыми топ) болды., Профессор Валерио Коццани (Болон университетінің өнеркәсіптік қауіпсіздік және экологиялық тұрақтылық зертханасының профессоры және жетекшісі)