5 тамыз 2022 ж.

Дана Әубәкірова шығыс еуропалық Машиналық оқыту жазғы мектебінде “Құрметті еске алу” марапатын алды

ISSAI-дің бұрынғы ғылыми қызметкері Дана Әубәкірова Шығыс Еуропалық Машиналық оқыту жазғы мектебінде (EEML) “Құрметті ескерту” марапатын алды. Дана стенд сессиясында “Tfw: жабайы деректер жиынтығындағы аннотацияланған жылу жүздерін” ұсынды және биометрияда компьютерлік көруді қолдану туралы ойластырылған пікірталас өткізді. Ол сонымен қатар арматуралық оқыту, графикалық нейрондық желілер, терең оқыту теориясы, Компьютерлік көру, түсіндіру және машиналық оқыту тақырыптары бойынша жетекші компаниялардың жоғары білікті мамандарының бірнеше сөздеріне қатысты.

Шығыс Еуропалық машиналарды оқыту жазғы мектебі (ML) – бұл Машиналық оқыту мен жасанды интеллекттің негізгі тақырыптары бойынша апталық жазғы мектеп. Жазғы мектеп осы тақырыптарды теориялық және практикалық түсінуді жақсарту үшін дәрістер мен практикалық сабақтарды қамтиды.

Биылғы жылы спикерлер мен оқытушылар арасында Google, Гарвард университеті, OpenAI, DeepMind, Иллинойс университеті, Массачусетс технологиялық институты, Microsoft және басқа да салалар мен академиялардың өкілдері болды.

Іс – шараның негізгі мақсаты-АҚШ пен Канададан тыс жерде Машиналық оқыту және жасанды интеллект тақырыптары туралы хабардар болу, сонымен қатар осы салалардағы зерттеулер мен әртүрлілікті ынталандыру.

« of 5 »