13 шілде 2023 ж.

Назарбаев Университетіне Азия Банкінің Вице-президенті және Корпоративтік хатшысы Люджер Шухнет мырза келді

11 шілдеде Назарбаев Университетіне Азия Банкінің Вице-Президенті және Корпоративтік хатшысы Людгер Шухнет мырза келді.Сапар барысында Людгер Шухнет мырза және оның делегациясы институтта жүргізіліп жатқан соңғы ғылыми жобалармен және әзірлемелермен танысты.ISSAI деректер талдаушысы Мадина Абдрахманова институттың қазақ тіліне арналған AI технологиялары, компьютерлік көру жобалары, бет-әлпетті тану жобалары және толықтырылған шындық жобалары туралы ақпаратты қамтитын ғылыми жұмысымен таныстырды.

Сондай-ақ, постдокторант Азамат Ешмұхаметов тенсегрити-роботтарды демонстрациялап көрсетті.Teнсегрити-роботтары – бұл робототехникамен кернеулік құрылымдар принциптерін біріктіретін жаңа технология.

Олар өте бейімделгіш және қабілетті, сондықтан барлау, тексеруді қоса алғанда, мониторинг жүргізу сияқты бірқатар қолданбалар үшін қолданылады.Людгер Шухнет мырза Назарбаев Университетіне барғанынан, атап айтқанда ISSAI-да болғанынан үлкен әсер алғанын білдірді. Қонақтар қызметкерлердің жасап жатқан үлкен еңбегі мен  университеттің дамуына қосқан үлесін атап өтті.

« of 2 »