1 ақпан 2024 ж.

ISSAI Dauys App Digital Almaty 2024 форумында таныстырылды

1 ақпанда Ақылды жүйелер және жасанды интеллект институтының (ISSAI) командасы Digital Almaty 2024 цифрлық форумының қонақтарына қазақ тіліндегі мәтіндерді бір рет басу арқылы қазақша сөйлеуге түрлендіруге мүмкіндік беретін ISSAI Dauys қосымшасын ұсынды.

ISSAI Dauys қолданбасы кең ауқымды Kazakh TTS2 деректер жинағына құрылған. Деректер жинағы бес кәсіби динамиктен 271 сағаттық жоғары сапалы транскрипцияланған дыбыстан тұрады. Қолданбаны қазір Google Play жүйесінде Android пайдаланушылары жүктеп алуға болады. Жақын арада iOS нұсқасы іске қосылады деп күтілуде.

Мәтінді аудио пішіміне түрлендіру үшін енгізу панеліне мәтін қосып, өзіңізге ұнайтын дауысты таңдап, жылдам нәтиже алуыңыз керек. Офлайн қолжетімділік, жарнамасыз, тегін пайдалану және жоғары сапалы дауыстар – бұл қолданбаны өз сегментінде бірегей етеді.

Қосымшаны әзірлеушілер Назарбаев Университетінің студенттері, 2023 жылғы Summer Research Program 2023 бағдарламасының түлектері: Олжас Мукаев, Руслан Тасмуханов, Нурали Рахай, Еламан Фазыл, Алишер Күнболсын болды.

« of 3 »